ОКТОБАР – МЕСЕЦ ПОСВЕЋЕН СТАРИМ ОСОБАМА 31.10.2013.
Већ традиционално током сваког октобра Геронтолошки центар Кикинда својим корисницима приређује низ манифестација, радионица, приредби и гостовања. Ове године време корисницима Старог и Новог дома улепшали су деца из вртића “Бамби”, ученици основних школа “Ђура Јакшић” и “Жарко Зрењанин”, “Јован Поповић” и “Вук Караџић”, камерни оркестар Културног центра Кикинда, чланови КУД “Еђшег” и чланови фолклорне…
Прочитај више