Predstavnici korisnika naše ustanove i ove godine su učestvovali na već tradicionalnoj manifestaciji “Najlepše uskršnje jaje”, koju je organizovao Dom za stara lica i penzionere iz Mola. Učešće na takmičenju uzelo je 27 ustanova socijalne zaštite iz cele Srbije, a zadatak je bio na što originalniji način predstaviti uskršnje običaje. Svi učesnici su adekvatno nagrađeni, a domaćin je dobio sve pohvale za organizaciju i gostoprimstvo.





