javne nabavke

Pravilnik o bližem uređivanju postupka javne nabavke

 

Javna nabavkaDokumentObjavljeno
JNMV br. 8/2017. - Nabavka usluga - Izrada projektno tehničke dokumentacijePoziv10.11.2017.
Konkursna dokumentacija10.11.2017.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije16.11.2017.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda16.11.2017.
Pitanja i odgovori17.11.2017.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije 217.11.2017.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda 217.11.2017.
Odluka o dodeli ugovora23.11.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru30.11.2017.
JNMV br. 7/2017. - Nabavka dobara -
Sredstva za inkontinenciju - pelene za odrasle
Poziv06.10.2017.
Konkursna dokumentacija06.10.2017.
Pitanja i odgovori11.10.2017.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije11.10.2017.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda11.10.2017.
Odluka o dodeli ugovora20.10.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru03.11.2017.
JNMV br. 6/2017. - Nabavka dobara - Sanitetski materijalPoziv07.09.2017.
Konkursna dokumentacija07.09.2017.
Pitanja i odgovori12.09.2017.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije12.09.2017.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda12.09.2017.
Odluka o dodeli ugovora25.09.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru06.10.2017.
JNMV br. 5/2017. - Nabavka dobara - Lekovi i sanitetski materijalPoziv01.07.2017.
Konkursna dokumentacija01.07.2017.
Odluka o dodeli ugovora (partija 1 i 3)14.07.2017.
Odluka o obustavi postupka (partija 2)14.07.2017.
Obaveštenja o zaključenim ugovorima21.07.2017.
JNMV br. 4/2017. - Nabavka dobara - Sredstva za održavanje higijenePoziv29.06.2017.
Konkursna dokumentacija29.06.2017.
Pitanja i odgovori05.07.2017.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije05.07.2017.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda05.07.2017.
Odluka o dodeli ugovora14.07.2017.
Obaveštenja o zaključenim ugovorima21.07.2017.
JNMV br. 3/2017. - Nabavka dobara - Goriva za motorna vozilaPoziv27.04.2017.
Konkursna dokumentacija27.04.2017.
Odluka o dodeli ugovora10.05.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru24.05.2017.
JNOP br. 2/2017. - Nabavka dobara - Hrana i namirnice za pripremanje hranePoziv28.03.2017.
Konkursna dokumentacija28.03.2017.
Odluka o dodeli ugovora28.04.2017.
Obaveštenje o zaključenim ugovorima12.05.2017.
JNMV br. 1/2017. - Nabavka dobara - Električna energijaPoziv14.02.2017.
Konkursna dokumentacija14.02.2017.
Odluka o dodeli ugovora02.03.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru03.04.2017.
2016.
JNMV br. 11/2016. - Nabavka dobara - Kuhinjska opremaPoziv27.12.2016.
Konkursna dokumentacija27.12.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije30.12.2016.
Pitanja i odgovori 130.12.2016.
Pitanja i odgovori 230.12.2016.
Odluka o dodeli ugovora13.01.2017.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru24.01.2017.
JNMV br. 10/2016. - Nabavka sanitetskog vozila sa pratećom medicinskom opremomPoziv21.11.2016.
Konkursna dokumentacija21.11.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije23.11.2016.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda23.11.2016.
Pitanja i odgovori 124.11.2016
Pitanja i odgovori 228.11.2016.
Pitanja i odgovori 328.11.2016.
Odluka o dodeli ugovora01.12.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru03.12.2016.
JNMV br. 9/2016. - Nabavka dobara - Oprema za kuhinjuPoziv19.11.2016.
Konkursna dokumentacija19.11.2016.
Odluka o dodeli ugovora28.11.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru03.12.2016.
JNMV br. 8/2016. - Nabavka dobara - Medicinska opremaPoziv19.11.2016.
Konkursna dokumentacija19.11.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije21.11.2016.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda 21.11.2016.
Odluka o dodeli ugovora29.11.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru03.12.2016.
JNMV br. 7/2016. - Nabavka dobara - Sredstva za inkontinenciju - pelene za odraslePoziv12.08.2016.
Konkursna dokumentacija12.08.2016.
Odluka o dodeli ugovora25.08.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru02.09.2016.
JNMV br. 6/2016. - Nabavka i montaža opreme i izrada projekta izvedenog stanja - SOS signalizacija u OJ Novi domPoziv02.08.2016.
Konkursna dokumentacija02.08.2016.
Odluka o dodeli ugovora12.08.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru22.08.2016.
JNMV br.4/2016.-Nabavka dobara - Sredstva za održavanje higijenePoziv17.06.2016.
Konkursna dokumentacija17.06.2016.
ODLUKA O DODELI UGOVORA29.06.2016.
Obaveštenja o zaključenim ugovorima12.07.2016.
JNMV br.5/2016.-Nabavka dobara - Goriva za motorna vozilaPoziv10.06.2016.
Konkursna dokumentacija10.06.2016.
Odluka o dodeli ugovora27.06.2016.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru18.07.2016.
JNMV br. 3/2016. - Nabavka dobara - Ampulirani lekovi i sanitetski materijalPoziv07.06.2016.
Konkursna dokumentacija07.06.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije09.06.2016.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda09.06.2016.
Pitanja i odgovori13.06.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije 213.06.2016.
Izmene i dopune poziva13.06.2016.
Obaveštenje o produženju roka za dostavljanje ponuda 213.06.2016.
ODLUKA O DODELI UGOVORA24.06.2016.
Obaveštenja o zaključenim ugovorima05.07.2016.
JNOP br. 2/2016. - Nabavka dobara - Hrana i namirnice za pripremanje hranePoziv21.03.2016.
Konkursna dokumentacija21.03.2016.
Pitanja i odgovori11.04.2016.
Izmene i dopune konkursne dokumentacije11.04.2016.
Odluka o dodeli ugovora27.04.2016.
Obaveštenja o zaključenim ugovorima13.05.2016.
Odluka o izmeni ugovora28.10.2016.
JNMV br. 1/2016.-Nabavka dobara - Električna energijaPoziv24.02.2016.
Konkursna dokumentacija24.02.2016.
Odluka o dodeli ugovora08.03.2016.
OBAVEŠTENJE O ZAKLJUČENOM UGOVORU15.03.2016.
2015.
JNMV br. 8/2015 - Radovi - Rekonstrukcija kotlarnice u OJ Novi dom GCKOdluka o obustavi postupka05.02.2016.
Obaveštenje o obustavi postupka11.02.2016.
JNMV br. 13/2015 - Nabavka dobara - Medicinska opremaPoziv03.12.2015.
Konkursna dokumentacija03.12.2015.
Pitanja i odgovori07.12.2015.
Odluka o dodeli ugovora11.12.2015.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru23.12.2015.
JNMV br. 12/2015 - Nabavka dobara - Oprema za domaćinstvoPoziv03.12.2015.
Konkursna dokumentacija03.12.2015
Odluka o dodeli ugovora11.12.2015.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru23.12.2015.
JNMV br. 11/2015 - Nabavka dobara - Nabavka mašine za pranje veša i profesionalne pegle na paruPoziv24.11.2015.
Konkursna dokumentacija24.11.2015.
Odluka o dodeli ugovora04.12.2015.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru17.12.2015.
JNMV br. 10/2015 - Nabavka dobara - Nabavka mašine za pranje veša i profesionalne pegle na paruPoziv09.11.2015.
Konkursna dokumentacija09.11.2015.
Odluka o obustavi postupka17.11.2015.
Obaveštenje o obustavi postupka23.11.2015.
JNMV br. 9/2015 - Nabavka dobara - Ampulirani lekovi i sanitetski materijalpoziv24.09.2015.
konkursna dokumentacija24.09.2015.
odluka o dodeli ugovora06.10.2015.
Obaveštenje o zaključenom ugovoru16.10.2015.